На навчання запрошує
МЕХАНІКО – МАШИНОБУДІВНИЙ ІНСТИТУТ
Національного технічного університету України
“Київський політехнічний інститут”
10 причин вибору абітурієнтами нашого інституту:
1. Можливість здобуття найбільш цікавої і потрібної спеціальності та професії.
2. Гарантія отримання вищої освіти на серйозній фундаментальній базі.
3. Забезпечення підготовки на рівні світових стандартів.
4. Широке впровадження в навчальний процес нових педагогічних та інформаційних технологій, сучасної комп’ютерної техніки.
5. Можливість отримання за період навчання другої спеціальності правового, фінансово-економічного, військового та лінгвістичного спрямувань.
6. Широке використання в навчальному процесі дистанційних технологій навчання.
7. Можливість не тільки проявити себе, але і сформуватися в період навчання як творча, активна, інтелектуально розвинута особистість.
8. Активне та цікаве студентське життя в інституті.
9. Тісний зв’язок навчального процесу з практикою діяльності крупних сучасних компаній, фірм та організацій.
10. Сталий попит на випускників ММІ, що є гарантією працевлаштування.
Механіко-машинобудівний інститут (ММІ) є одним із найбільших науково-навчальних підрозділів НТУУ “КПІ”. В ММІ навчається 2200 студентів денної та заочної форм навчання, а також близько 100 студентів іноземців. Високоякісна підготовка спеціалістів забезпечується сучасною матеріально-технічною базою кафедр, використанням комп’ютерних систем автоматизованого проектування. Навчаючись в ММІ, за бажанням, можна пройти військову підготовку і отримати звання офіцера, а також отримати другу вищу освіту. Щорічно ММІ випускає близько 300 спеціалістів.
В ММІ функціонує Cпільний українсько-німецький факультет машинобудування НТУУ “КПІ” та Магдебурзького ім. Отто-фон-Геріке університету, що здійснює підготовку спеціалістів за всіма машинобудівними спеціальностями.
Для забезпечення достатнього рівня підготовки абітурієнтів в ММІ функціонує Філія інституту доуніверситетської підготовки НТУУ “КПІ”. Робота філії спрямована на професійну орієнтацію та фундаментальну підготовку молоді для вступу до університету та подальшому в ньому навчанні.
ММІ готує фахівців двох рівнів:
бакалавр (строк навчання 4 роки);
магістр (строк навчання 2 роки на базі бакалаврської освіти).
Форми навчання – денна, заочна.
Бакалавр:
– Прикладна механіка;
– Інженерна механіка;
– Машинобудування.
Магістр:
• Динаміка та міцність машин (спеціалізації – динаміка та міцність біомеханічних систем; – комп’ютерне забезпечення розрахунків на міцність; – проектний менеджмент в машинобудуванні);
• Підйомно-транспортні системи і логістика;
• Технологія машинобудування (спеціалізації – комп’ютерний синтез об’єктів та технологій машинобудування; – технологія виготовлення аерокосмічних апаратів);
• Металорізальні верстати та системи (спеціалізація – міжнародна технічна експертиза технологічних машин та систем; – комп’ютерне проектування та дизайн верстатного обладнання);
• Інструментальне виробництво (спеціалізація – комп’ютерні формоутворюючі технології; – технічний дизайн);
• Обладнання та технологія пластичного формування конструкцій машинобудування (спеціалізації – інформаційно-технічна підготовка виробництва в машинобудуванні; – системи технологій в наукоємкому виробництві; – створення виробів з наноструктурних та композиційних матеріалів);
• Обробка матеріалів за спецтехнологіями (спеціалізації – – устаткування та технологія лазерної обробки матеріалів; лазерні системи в медицині та біології);
• Гідравлічні і пневматичні машини (спеціалізації – технічна гідромеханіка; – гідропневмоавтоматика і гідропривод; механотроніка в машинобудуванні);
• Інтелектуальна власність.
Всі іногородні студенти ММІ забезпечуються гуртожитком.
До послуг студентів ММІ одна з найкращих науково-технічних бібліотек України, що налічує близько 3 млн. примірників. До послуг читачів 15 спеціалізованих читальних залів з відкритим доступом до книг на 1500 місць, а також п’ять абонементів: періодики, соціально-економічної та художньої літератури, науково-технічної літератури, два абонементи навчальної літератури, зал каталогів та зал інформаційних і довідково-бібліографічних видань. Бібліотека веде міжнародний книгообмін з 25 бібліотеками зарубіжних країн, у тому числі США, Німеччини, Великої Британії та Японії. Створена комп’ютерна мережа бібліотеки з виходом до міжнародних бібліотечних комп’ютерних мереж.
Для студентів І-ІІІ курсів ММІ кафедра фізичного виховання проводить практичні заняття із видів спорту, які студент обирає самостійно, а саме: атлетична гімнастика (пауерліфтинг, важка атлетика); аеробіка; баскетбол; бокс; боротьба (вільна, греко-римська, дзюдо, таекван-до); волейбол; кульова стрільба; легка атлетика; настільний теніс; плавання; спортивна гімнастика; туризм; теніс; шейпінг та інші.
ММІ разом з Центром культури та мистецтв НТУУ “КПІ” проводить студентські конкурси та фестивалі, турніри веселих та кмітливих, зустрічі клубів для ерудитів “ЩО? ДЕ? КОЛИ?”. В Центрі культури та мистецтва НТУУ “КПІ” працює 22 колективи художньої самодіяльності, де займаються 645 студентів та співробітників НТУУ “КПІ”. Чотири колективи мають звання “Народного”: Народна самодіяльна капела бандуристів; Народний ансамбль танцю “Політехнік”; Народна хорова капела; Ансамбль бального танцю; Театр естрадних мініатюр “ЕТА”.
Для детального ознайомлення з ММІ в 2011 р. будуть організовані
«Дні відкритих дверей»:
26 лютого, 26 березня, 16 квітня та 14 травня
в корпусі № 1 НТУУ «КПІ», ауд. 249-1, початок о 10-00.