Спільні центри

До уваги студентів старших курсів – курси від Прогресстех-Україна з підготовки до працевлаштування

Спільним навчальним центром НТУУ “КПІ імені Ігоря Сікорського”- Прогрестех-Україна оголошено черговий набір на курси підготовки до працевлаштування “Основи конструювання авіаційної техніки” – Весна 2017.

Програма курсів передбачає ознайомлення слухачів з конструкцією літаків, з методами оцінки міцності елементів авіаційних конструкцій, основами аеродинаміки. Також в рамках підготовки вивчатимуться сучасні програмні продукти для вирішення завдань з автоматизованого проектування конструкцій та їх аналізу. Термін навчання – 2,5 місяці. Заняття проходитимуть після 16-00 двічі-тричі на тиждень.

По закінченню навчання слухачі курсів отримують відповідний сертифікат та при успішному заліковому тестуванні випускникам буде запропоновано інженерні посади в компанії Прогрестех-Україна.

Навчання безкоштовне.

Початок занять у квітні 2017 року. Місце проведення занять – КПІ ім. Ігоря Сікорського (м. Київ). Набір у групу навчання відбувається за попередніми заявками на конкурсній основі. Заявки приймаються від студентів останнього курсу навчання та випускників вищих навчальних технічних закладів.

Конкурсний відбір слухачів курсів відбудеться на початку квітня 2017 р. за результатами тестування з опору матеріалів та англійської мови.

Кінцевий термін подачі заявок – 5 квітня 2017 року.

Студенти молодших курсів також запрошуються пройти реєстацію з метою отримання у подальшому інформації про освітні програми та заходи компанії Прогрестех-Україна та Спільного навчального центру.

За інформацією з сайту компанії “Прогресстех-Україніа”.


Науково-дослідний центр НТУУ “КПІ” – ІНМ ім. В.М. Бакуля

Спільний науково-дослідний центр був створений в 1996 році на базі  Інституту надтвердих матеріалів ім. В.М. Бакуля НАН України з метою підвищення якості підготовки студентів, аспірантів і докторантів та поглиблення співпраці між НТУУ “КПІ” та Національною Академією наук України.

Науковий керівник центру – директор ІНМ ім В.М. Бакуля НАН України, академік, Заслужений діяч науки і техніки, Лауреат Державної премії України, доктор технічних наук Новіков Микола Васильович.

Директор центру – доктор технічних наук, професор  Девін Леонід Миколайович.

В центрі читають лекції та проводять заняття:академік Новіков М.В., чл.-кор. Шульженко А.А., д.т.н. проф.  Девін Л.М., д.т.н. Богатирьова Г.П., к.т.н. Стахнів М.Є.

Курси лекцій, які читаються:“Інструменти із надтвердих матеріалів”, “Прогнозування працездатності різального інструменту”

Організовано 5 лабораторних робіт на автоматизованих стендах.

Обладнана аудиторія на 45 учбових місць.

Надруковано підручник “Інструменти з надтвердих матеріалів” під редакцією академіка М.В. Новікова.


Академік НАН України Новіков М.В. читає лекцію студентам кафедри інтегрованих технологій машинобудування

Президент НАН України, академік Патон Борис Євгенович знайомиться з навчально-дослідним центром.

(Праворуч – професор Девін Л.М.)

Біля лабораторної установки

На лекції

Пишемо контрольний тест