8 лютого 2023 року відбулася відкрита лекція компанії SKF для студентів та викладачів кафедри конструювання машин. AB SKF – шведська міжнародна машинобудівна компанія, найбільший у світі виробник підшипників, систем змащення та мехатроніки. Штаб-квартира компанії розташована в м. Гетеборзі, Швеція.

Тема лекції:

• Огляд програмного забезпечення SKF SimPro
  • Огляд наявних матеріалів для лекційного забезпечення
  • Відповіді на запитання

Лектор – представник центрального офісу SKF інженер Jan Zavrtalek,

модератор зустрічі представник SKF в Україні інженер Олександр Литаєв.

Запис лекції можна проглянути за посиланням: https://skfgroup-my.sharepoint.com/:v:/g/personal/alexander_lytaev_skf_com/EXF-oGty4nZMmH5jh0ZHZGQBqvOzIm18NK3d8pmt878a_Q?e=b0rFAN

Зараз на стадії підписання знаходиться Договір про співпрацю між КПІ ім.Ігоря Сікорського та компанією SKF. В рамках договору передбачено ряд заходів науково-навчального характеру для студентів та викладачів кафедри конструювання машин.