08.12.2010

по кафедрі інтегрованих технологій машинобудування
на виконання рішення засідання кафедри від 24.11.2010 р.

1.    Призначити відповідальним за вступну компанію 2011 року заступника завідувача кафедри з навчально-виховної роботи доцента Дідковського В.П.
2.    Призначити відповідальним за профорієнтаційну роботу з коледжами та вищими професійними училищами доцента Ковальову Л.І.
3.    Призначити відповідальним за інформаційно-агітаційну роботу з регі-онами (Луганська та Полтавська області, м. Бориспіль) ст. викладача Красновида Д.О.
4.    Призначити відповідальним за роботу зі слухачами МАН професора Равську Н.С.
5.    Призначити відповідальним за персоніфіковану інформаційно-агітаційну роботу через студентів 1-3 курсу доцента Мініцьку Н.В.
6.    Призначити відповідальним за агітаційно-рекламні матеріали та стенди кафедри для приймальної комісії: асистента Парненко В.С., асистента Майданюка С.В., асистента Плівака О.А.

Завідувач кафедри ІТМ

Пасічник В.А.