Новини розділу

5 червня відбувся передзахист дипломних проектів бакалавра студентів зі спеціальності 131 Прикладна механіка груп МІ-91, МІ-п01. Склад комісії: Голова комісії – д.т.н., проф. Майборода В.С.,к.т.н., доц.Адаменко Ю.І., к.т.н., доц. Бесарабець Ю.Й., к.т.н., доц. Красновид Д.О., секретар комісії – інж. Кабанець І.І.
Студенти кафедри відвідали промислову виставку XXI Промисловий форум, який відбувається у Києві 30- травня-01 червня 2023 року. Вдалося поспілкувалися з представниками різних компаній. Окремою темою було працевлаштування молодих спеціалістів та проходження практики на підприємствах.  
Колектив кафедри щиро вітає Вас з днем ​​народження! Бажає професійних успіхів, досягнення поставлених завдань, здійснення мрії, кар’єрного росту! Нехай життя складається так, як планується, миру та перемоги!
Передзахист дипломних проектів бакалавра студентів зі спеціальності 131 Прикладна механіка груп МВ-91, МВ-92, МВ-п01 відбудеться 5,6,7 червня о 10-00 в ауд. 214-1 . Склад комісії: Голова комісії – д.т.н., проф. Саленко О.Ф., д.т.н., проф. Данильченко Ю.М., к.т.н., доц. Ковальов В.А., к.т.н., доц. Кравець О.М.., секретар комісії – ст. викл. Гаврушкевич Н.В. Передзахист дипломних проектів бакалавра […]
Запрошуємо 30 травня о 15:30 студентів та науковців КПІ запитати все, що давно хотіли про перевірку академічних текстів на ознаки плагіату. А саме, отримати відповіді в межах наступних тем: * чому академічні тексти перевіряються; * хто і як їх перевіряє; * які академічні тексти перевіряються в КПІ; * на якому етапі здійснюється перевірка; * показники […]
Шановні студенти! В рамках ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ -2023» в Національному університеті «Чернігівська політехніка» буде проведено дводенний онлайн-семінар на тему: Інновації в науці та освіті: новітні тренди і технології. Семінар передбачає доповіді-презентації провідних українських і закордонних вчених та представників промисловості за тематикою секцій конференції. На сайті конференції наведено інформацію […]
Шановні студенти! В рамках ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ -2023» в Національному університеті «Чернігівська політехніка» буде проведено дводенний онлайн-семінар на тему: Інновації в науці та освіті: новітні тренди і технології. Семінар передбачає доповіді-презентації провідних українських і закордонних вчених та представників промисловості за тематикою секцій конференції. На сайті конференції https://conference-chernihiv-polytechnik.com/spikeri-konferentsiyi-u-2023-rotsi/ […]
Щиро вітаємо переможців загальноуніверситетської студентської олімпіади з дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання»! 17 травня у КПІ відбулася загальноуніверситетська студентська олімпіада з дисципліни «Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання». Призові місця зайняли: І місце: • Шаповалов Гліб, НН ММІ, МТ-02; ІІ місце: • Бардук Микита, НН ММІ, МА-12; • Коробка Владислав, НН ММІ, МІ-11; ІІІ місце: […]
Сьогодні 23.05.23 відбувся захист магістерської дисертації Гутника Андрія на тему «Динаміка шпиндельного вузла багатошпиндельного токарного автомату з широкодіапазонним затискним патроном» (керівник д.т.н., проф. Кузнєцов Ю.М.). Вітаємо Андрія і зичимо успіхів у професійній діяльності на благо України і для ПЕРЕМОГИ!  
Вітаємо переможців загальноуніверситетської студентської олімпіади з дисципліни «Деталі машин та основи конструювання», яка відбулася 25-26 квітня 2023року: 1 місце – Місюк Юлія, ФБТ, ББ-21 2 місце – Гаврилова Катерина, ММІ, МВ-01, Діденко Роман, ММІ, МВ-02 3 місце – Залевська Софія, ММІ, МВ-02 Батура Єгор, ММІ, МВ-02 Пишаємося вами та бажаємо нових звершень!

Наука

Кафедра є провідним науковим структурним підрозділом НН ММІ КПІ ім. Ігоря Сікорського.


Сьогодні на кафедрі працюють:

8 докторів наук – Данильченко Ю. М., Кузнєцов Ю. М.Пасічник В.А., Девін Л.М., Майборода В.С.Саленко О. Ф.,  Струтинський В. Б.Шевченко О. В.

та кандидати наук – Адаменко Ю.І., Бесарабець Ю.Й., Бєляєва А. Ю., Верба І. І., Вовк В.В., Гаврушкевич А. Ю.,  Гаврушкевич Н. В., Глоба О.В., Гузенко Ю. М., Даниленко О. В., Данильченко М. А., Джулій Д.Ю., Івановський О.А., Кірієнко О. А., Ковальов В. А., Ковальова Л.І., Корбут Є.В., Кравець О. М., Красновид Д.О., Лукавенко В. П., Майданюк С.В., Мініцька Н.В., Новiк М. А., Парненко В. С., Петришин А. І., Проценко П. Ю., Родін Р.П., Ромашко А. С., Самойленко О. В., Слободянюк І.В., Солодкий В.І., Шишкін В. М., Юрчишин О. Я.


Наукові розробки кафедри впроваджені на багатьох підприємствах України та за кордоном. Ми підтримуємо зв’язки з Національною академією наук України, провідними підприємствами та університетами.


До наукової роботи активно залучаються студенти кафедри. Високий рівень наукових робіт студентів неодноразово підтверджувався на Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах та олімпіадах.


Викладачами кафедри постійно видаються монографії, підручники, навчальні посібники, статті, патентів і свідоцтва на право інтелектуальної власності.