Новини розділу

Колектив кафедри вітає професора кафедри, доктора технічних наук Девіна Леоніда Миколайовича з призначенням наукової стипендії Президента Украіни згідно Указу Президента України №780/2023 від 24.11.2023 «Про призначення державних стипендій видатним діячам науки» на 2 роки.  Вітаємо Вас та дякуємо за багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм.
Ми поздоровляємо вас, наших вчорашніх студентів, а нині магістрів, чия кваліфікація офіційно підтверджена одержаним дипломом зі спеціальності 131 ПРикладна механіка. Сподіваємось, що отримані знання допоможуть вам не лише знайти цікаву роботу, а й стануть в нагоді нашій ненці – Україні, бо попереду нас чекає відновлення країни, а це сила-силенна роботи, що потребує освічених спеціалістів. А […]
Шановні магістри групи МК-21мп! Вітаємо Вас з успішним захистом магістерських дисертацій за спеціальністю 131 Прикладна механіка освітньо-професійної програми «Конструювання та дизайн машин»! Бажаємо Вам творчої наснаги та успішної праці в Україні після нашої Перемоги та для нашої Перемоги! Ви ж розумієте, що відновлення нашої України ляже на ваші плечі значною мірою і для цього знадобляться […]
Андрія Гаврушкевича, доцента кафедри конструювання машин НН ММІ КПІ, який понад рік воював як розвідник, нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня. 24 лютого 2022 року він пішов добровольцем захищати країну. Нагорода вручена Указом Президента України за значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету і територіальної цілісності України, вагомий особистий […]

Наука

Кафедра є провідним науковим структурним підрозділом НН ММІ КПІ ім. Ігоря Сікорського.


Сьогодні на кафедрі працюють:

8 докторів наук – Данильченко Ю. М., Кузнєцов Ю. М.Пасічник В.А., Девін Л.М., Майборода В.С.Саленко О. Ф.,  Струтинський В. Б.Шевченко О. В.

та кандидати наук – Адаменко Ю.І., Бесарабець Ю.Й., Бєляєва А. Ю., Верба І. І., Вовк В.В., Гаврушкевич А. Ю.,  Гаврушкевич Н. В., Глоба О.В., Гузенко Ю. М., Даниленко О. В., Данильченко М. А., Джулій Д.Ю., Івановський О.А., Кірієнко О. А., Ковальов В. А., Ковальова Л.І., Корбут Є.В., Кравець О. М., Красновид Д.О., Лукавенко В. П., Майданюк С.В., Мініцька Н.В., Новiк М. А., Парненко В. С., Петришин А. І., Проценко П. Ю., Родін Р.П., Ромашко А. С., Самойленко О. В., Слободянюк І.В., Солодкий В.І., Шишкін В. М., Юрчишин О. Я.


Наукові розробки кафедри впроваджені на багатьох підприємствах України та за кордоном. Ми підтримуємо зв’язки з Національною академією наук України, провідними підприємствами та університетами.


До наукової роботи активно залучаються студенти кафедри. Високий рівень наукових робіт студентів неодноразово підтверджувався на Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах та олімпіадах.


Викладачами кафедри постійно видаються монографії, підручники, навчальні посібники, статті, патентів і свідоцтва на право інтелектуальної власності.