Працевлаштування

Випускники кафедри Конструювання машин розподіляються за спеціальністю на підприємства різних галузей промисловості по всій Україні.

Спеціальність «131 – Прикладна механіка» – спеціальність, за якою навчають проектувати та будувати машини в широкому понятті: електровелосипеди, всюдиходи, гоночні боліди, сільськогосподарську роботизовану техніку, промислові роботи, роботизовані системи і маніпулятори, ракето-космічні роботи та супутники, ліфти, поштомати та банкомати, меблі, стелажі, штучні суглоби тощо, промисловому менеджменту, розуміти структуру будь-яких промислових систем, роботів, літаків і космічних кораблів.

Випускники кафедри Конструювання машин здатні вирішувати створювати новий продукт «Ідея – розробка дизайну – розрахунок конструкції – створення концепту – розробка проекту – впроваджуються у виробництво – виготовлення, складання та контроль – презентація – сервіс.


Перелік компаній партнерів кафедри можна подивиться за посиланням

Центр розвитку кар’єри КПІ ім. Ігоря Сікорського

Центр розвитку кар’єри КПІ ім. Ігоря Сікорського – проєкт спрямований на поступове знайомство студентів з професійним світом. Основна мета проєкту – допомогти студентам з пошуком першого місця роботи та полегшити адаптацію у майбутньому колективі.

До проєкту планується залучати студентів усіх курсів, починаючи з 1-го, і проводити для них різноманітні вебінари/семінари, тренінги та воркшопи разом із спікерами компаній-роботодавців. Теми різнитимуться відповідно до курсу. Участь стейкхолдерів (тобто фізичних чи юридичних осіб, які мають легітимний інтерес у діяльності організації) є необхідною умовою отримання студентами інформації про реальну ситуацію на ринку праці, до того ж це чудова нагода для компанії познайомитися та оцінити своїх потенційних працівників, дати цінні настанови щодо додаткових навичок і вмінь.

Нещодавно в межах “Школи кар’єрного зростання” відбулися вебінари від партнерів КПІ ім. Ігоря Сікорського. Центр розвитку кар’єри спільно з кар’єрним порталом HAPPY MONDAY провели вебінар на тему “Як скласти резюме: аналіз найпоширеніших помилок”. У вебінарі взяли участь 90 слухачів. Запис вебінару разом із книгою-посібником опубліковано на сайті www.careerfair.kpi.ua, а також продубльовано на сайті www.robota.kpi.ua. Компанія lifecell провела майстер-клас на тему “Як побудувати кар’єру та реалізувати себе за обраним фахом” з акцентом на студентів радіотехнічного факультету, участь у ньому взяли 44 особи. ТОВ “Huawei Ukraine” організувало вебінар, на якому представники компанії розповідали про кар’єрні можливості в ТОВ “Huawei Ukraine” (34 учасники).


У майбутньому такі заходи планується організовувати на регулярній основі.

Цікаво, ким Ви можете працювати після закінчення навчання?

 Хочете знати, які hard та soft-skills необхідні для того, щоб отримати посаду?

Кар’єрний путівник КПІ ім. Ігоря Сікорського містить відповіді на ці питання.

Ярмарок вакансій

Ярмарок вакансій – це спеціалізований захід, де працедавці та здобувачі вищої освіти/випускники мають можливість поспілкуватися особисто, отримати інформацію з перших вуст та знайти омріяну роботу.

КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує до участі у Ярмарку вакансій «beAhead»

Інформаційна платформа працевлаштування студентів

Головне завдання платформи — допомогти студентам отримати омріяне місце роботи, а роботодавцю — фахівця з потрібними компетентностями. В такому форматі це нова система для України.


Інформаційна платформа вперше в Україні започаткує ефективну форму співпраці бізнесу й освіти. Вона синхронізує попит і пропозицію на ринку праці.