Компанії

ТОВ НВФ “КРИПТОН”

www.crypton.ua

ТОВ з ІІ «БІБУС Україна»

www.bibus.ua

ТОВ «Київський завод ПТО»

kzpto.com.ua/uk/

ТОВ “СЕЛТОН”

selton.com.ua

ТОВ “ЮРКОМУС”

yurkomus.business-guide.com.ua

ТОВ “Фарммаш”

farmmash.com

ТОВ “Трител”

tritel.ua/index.php/uk

ТОВ “ТІСО-ПРОДАКШИН”

tsm.ua/uk/company.html

ТОВ “ПРОГРЕСТЕХ-УКРАЇНА”

progresstech.ua

ТОВ “Костал Україна”

kostal.com/en-gb

ТОВ “КІОТО ДАЙМОНД ТУЛЗ УКРАЇНА”

kdtu.business-guide.com.ua

ТОВ “ДУОМІТ ГРУП”

duomit.ua

ТОВ “Грин кул”

beer-co.com

ТДВ “Мукачівський машинобудівний завод”

ПрАТ “НВО  Київський завод автоматики”

kza.com.ua

ПрАТ “Вентиляційні системи”

vents.ua/ua

Інститут надтвердих матеріалів ім. В.М. Бакуля НАН України

ism.kiev.ua

ДП «Завод «Генератор»

ДП “Київський бронетанковий завод”

ДП “Жулянський машинобудівний завод “ВІЗАР”

vizar.biz.ua

ДП “Державне Київське конструкторське бюро “ЛУЧ”

luch.kiev.ua/ukr

ДП “Антонов”

antonov.com

ДК «Укроборонпром»

ukroboronprom.com.ua

ДАХК “АРТЕМ”

artem.ua

ВАТ “Меридіан” ім. С.П. Корольова

merydian.kiev.ua

OMNIC consulting

omnic.net/uk

ТОВ «СТАНКІН»

kievstanko.com.ua/ua

ТОВ “Конструкторське бюро “Логіка”

logika.ua

ЧПУ «Волна»

chpu-volna.ua.market

Terma (Польща)

en.termaheat.com

Інжинірингова компанія ТЕХНОПОЛІС

tpolis.com

Sherp

sherp.ca

UVOTEAM

uvoteam.com

DataArt

dataart.team

Лабораторія біомедичної інженерії LLC “Osteonica”

osteonica.com

Компания «Проминструмент»

pgroup.com.ua

ПАТ «Гидросила»

hydrosila.com

Ugears

ugearsmodels.com/ua

Цікава інформація про компанії з якими ми співпрацюємо 

AMC BRIDGE

AMC Bridge – це компанія, заснована досвідченими спеціалістами у галузі інформаційних технологій, що надає рішення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, а також систем управління даними щодо продукту, та керування його життєвим циклом. Надаючи якісний сервіс багатьом компаніям з усього світу вже більш ніж 15 років, ми віримо, що саме налагодження довгострокових відносин з клієнтами та партнерами – один з головних принципів роботи AMC Bridge – допомагає досягати найкращих результатів у проектах будь-якої сфери та ступеню складності. Глибока технологічна експертиза Розуміння ключових бізнес-процесів та володіння новітніми технологіями дають можливість створювати програмне забезпечення, що відповідає унікальним вимогам найрізноманітніших сфер діяльності. Надання якісних послуг AMC Bridge гарантує високу якість послуг, які пройшли через декілька рівнів контролю та відповідають новітнім стандартам індустрії Інвестиції у дослідження та розробки У компанії AMC Bridge успішно функціонує внутрішній дослідницький департамент, що займається розробкою власних проектів Висококваліфіковані та досвідчені працівники AMC Bridge об’єднує найбільш талановитих працівників та сприяє їхньому подальшому розвитку та професійному зростанню Довгострокові відносини з клієнтами та партнерами AMC Bridge цінує своїх клієнтів та партнерів, що підтверджується високим рівнем повторних звернень

ПРОГРЕСТЕХ – УКРАЇНА

Компанія «Прогресстех-УКРАЇНА» є  частиною групи компаній Прогресстех, яка розвивається найбільш динамічно. Створена в 2007 році з метою ЗБІЛЬШЕННЯ інженерних сервісів і залучення додаткових ресурсів в країнах СНД.

Основними напрямками діяльності є інжинірингові та консультаційні послуги в галузі авіабудування, автомобілебудування, технологій аеропортів і цивільного будівництва.

З 2007 по 2014 рік кількість співробітників збільшилася в 19 разів і склала понад 200 інженерів.

У 2008 році відкрито філію компанії в м.Харкові, основним напрямком діяльності якого є проектування аеропортів та інфраструктур.

У 2014 році відкрито філію компанії в м Львів, що спеціалізується на наданні послуг в галузі автомобілебудування.

 

ФАРММАШ

ТОВ «ФАРММАШ» – сучасне високотехнологічне підприємство, що працює на ринку В2В.Основні напрямки компанії – упаковка і закупорювальні засоби для фармацевтичної, харчової та хімічної промисловості. Якість продукції ТОВ «ФАРММАШ» відповідають високим вимогам партнерів компанії щодо якості та безпеки пакувальної продукції. Компанія «ФАРММАШ» – була заснована в 1999 році, як виробник полімерних закупорно – дозуючих виробів. Починаючи з 2005 року ТОВ «ФАРММАШ» плідно співпрацює зі світовими лідерами в області інжекційних машин, компаніями “Demag” і “Engel”. Як результат щорічно оновлюється парк ливарних машин, що забезпечило якість продукції, що випускається і гарантію безперебійних поставок клієнтам. У 2007 році введено в експлуатацію нове виробниче приміщення загальною площею 3000 квадратних метрів, на якому успішно експлуатуються 20 одиниць обладнань. Віддаючи перевагу якості продукції, що випускається, на підприємстві здійснено перехід на експлуатацію горячеканальних прес-форм. Використання даних систем направлено на підвищення якості виробів (виключення технологічних відходів, надається можливість переробляти тільки первинне сировину) Як результат гарантія високої якості продукції, що випускається. Накручувальні кришки і ковпачки виробляються за технологією викручування в прес-формі, яка виключає деформацію нарізної частини при зніманні виробів, що гарантує якісне з’єднання сполучених виробів кришка-флакон і запобігає при накручування кришки прокручування на горловині флакона. Для оптимізації процесу розробки і випуску нових виробів на підприємстві створено власне конструкторське бюро. Відділ проектування та розробки створює концепції нових видів продукції і нові моделі оснастки, використовуючи технології CAD-системи з урахуванням побажання наших клієнтів. З 2009 року відбувся введення в експлуатацію інструментальної дільниці виробництва прес – форм, укомплектованим високоточним металообробним обладнанням виробництва Німеччини, Швейцарії на якому працює першокласний колектив фахівців з величезним досвідом виробництва точної оснастки. На підприємстві впроваджена система менеджменту якості в відповідностей з вимогами міжнародного стандарту ISO 9001: 2008. Підприємство може запропонувати повний цикл виробництва полімерних виробів від розробки концепції вироби до виробництва прес-форми з подальшим випуском готової продукції. При цьому замовник отримує кінцевий продукт, а ми гарантуємо поставку продукції високої якості і точно в строк.

KOSTAL

Компанія KOSTAL розробляє і виробляє технологічно передові електронні, електромеханічні та мехатронні продукти для великих промислових організацій.

У 2012 році незалежна сімейна компанія з штаб-квартирою в Німеччині, відзначила свій столітній ювілей.

Група має 46 місць по всьому світу в 21 країнах на чотирьох континентах, з робочою силою близько 16,947 чоловік (79% в зарубіжних країнах), забезпечуючи компетентне і гнучке обслуговування на місцевому рівні. KOSTAL група ділиться на чотири основні бізнес-підрозділу: Автомобільні електроустановках, промислова електроніка, роз’єми, Test Technology (SOMA) і Solar Electric.

ВІАКОМ

Компанія “Віаком” була заснована в липні 1997 р. і на даний момент є одним з лідерів українського ринку електронних компонентів. ТОВ “Віаком” має власну будівлю площею 5000 кв.м. з них близько 1000 кв.м. займає склад. У компанії працює більше 180 співробітників. У 2005 р. компанія була сертифікована за системою якості ISO 9001-2001. ТОВ “Віаком” успішно розвивається в трьох напрямках
  • дистрибуція електронних компонентів;
  • каталожний постачальник зі складу в Києві;
  • контрактний виробник.

АЛЬФА ЦЕНТР

На даний час ТОВ «Альфа-Центр» складається з кількох виробничих компаній, кожна з яких очолює своє окремий напрямок і є господарсько незалежним підрозділом в структурі компанії, займаючи при цьому гідне місце в своєму сегменті ринку. За час свого існування фірма переросла в потужну виробничу корпорацію, яка в змозі вирішувати складні комплексні завдання з підготовки і серійного виробництва від окремих деталей і вузлів до комплексних виробів в самих різних областях. Велика роль в цьому процесі належить нашому конструкторському бюро та інструментальному виробництву. Працюючи на різних ринках, виробничі напрямки утворюють вертикально структуровану компанію, в якій ефективно використовуються багаторічний досвід, об’єднаний економічний і виробничий потенціал, а також філософія сталого розвитку і руху вперед. Найбільше в нашій роботі ми цінуємо свою репутацію, як надійного партнера для всіх наших клієнтів.

Підготовка до працевлаштування

Спільний навчальний центр НТУУ «КПІ» – Прогресстех-Україна оголошує набір на курси підготовки за програмою «Основи конструювання і міцності літальних апаратів та їх агрегатів».

Програма курсів передбачає вивчення конструкції і міцності літаків та його елементів, основ аеродинаміки. Також в рамках підготовки розглядатимуться сучасні програмні продукти для вирішення задач міцності авіаційних елементів і конструкцій, зокрема Patran/Nastran, CATIA v5 та Microsoft Excel.

Термін навчання – 4 місяці. Заняття проходитимуть після 16-00 тричі на тиждень. По закінченню навчання слухачі курсів отримують відповідний сертифікат та при успішному заліковому тестуванні випускникам буде запропоновано посаду інженера-механіка в компанії «Прогресстех-Україна». Навчання безкоштовне. Початок занять у вересні 2014 р.

Набір у групу навчання відбувається за попередніми заявками на конкурсній основі. Заявки приймаються від студентів останнього курсу навчання, захист дипломних проектів яких заплановано на початок 2015 року. Також до участі у конкурсі запрошуються всі зацікавлені випускники вищих навчальних технічних закладів. Конкурсний відбір слухачів курсів відбудеться на початку вересня 2014 р. за результатами тестування з опору матеріалів та англійської мови.

Термін подачі заявок – 20 серпня 2014 р. Шаблон заявки можна отримати надіславши запит на адресу ukr@progresstech.aero або завантажити тут – (Файл форми заявки скачати).

Адреса для відправлення заявок: ukr@progresstech.aero

Довідки за телефоном: 044-594-56-61 (вн. 208).

Ярмарок вакансій «Робота для тебе – Осінь 2012»

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» запрошує відвідати «Ярмарок вакансій. Робота для тебе – Осінь 2012», який проходитиме 15 листопада 2012 року на території університету (корпус №18, хол 2 поверху), з 10.00 по 17.00. На Ярмарку будуть представлені підприємства та організації (Life:), QATestLab, DataArt, Melexis, Materialise, ПАТ «Київенергоремонт», ПАТ “Київенерго”, «Робота Плюс», тижневик «Нова робота», тижневик «Работа и учеба», журнал «Сучасна освіта», портал Rabota.ua та інші), що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів. Під час Ярмарку студенти і випускники НТУУ «КПІ», а також інших ВНЗ зможуть ознайомитись з діяльністю представлених компаній та організацій, отримати інформацію про наявні вакансії та відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики. Запрошуємо всіх бажаючих!!! За інформацією сайту kpi.ua

Ярмарок вакансій «Робота для тебе»

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» запрошує відвідати шостий ярмарок вакансій «Робота для тебе» Весна 2011», який відбудеться 14 квітня 2011 року у приміщенні корпусу №18, в холі другого поверху.

Мета заходу – посилити профорієнтаційну роботу серед студентської молоді, сприяти налагодженню контактів між випускниками та роботодавцями, ознайомити студентів з кон’юктурою на ринку праці. На Ярмарку будуть представлені підприємства та організації, зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів.

Проведення цього заходу стало традиційною подією у житті НТУУ «КПІ», завдяки якій студенти та випускники мають змогу дізнатися більше про діяльність компаній, наявні вакансії, отримати інформацію про відкриті програми з працевлаштування, стажування та проходження практики. Відвідувачі попередніх Ярмарків отримали можливість ознайомитись зі станом справ на ринку праці та визначитися з напрямком та/або місцем майбутньої роботи, роботодавці, у свою чергу, – підібрати собі співробітників, що оптимально відповідають заявленим вимогам.

Ярмарок професій 2010

27 жовтня – в НТУУ “КПІ” Ярмарок професій 2010

Програма  проведення

9:30 Зустріч учасників заходу представниками факультетів, їх реєстрація (163-1).

Зала засідань Вченої Ради НТУУ «КПІ»

10:00-11:30 Пленарне засідання в залі засідань Вченої Ради. (Присутні представники міністерств, запрошені керівники підприємств і компаній, декани факультетів (директори інститутів), завідувачі випускових кафедр, представники засобів масової інформації).

  • Вступне слово ректора НТУУ «КПІ»  М.З.Згуровського
  • Виступ першого проректора Ю.І.Якименка: «Система підготовки кадрів в НТУУ «КПІ»
  • Виступ директора Центру соціологічних досліджень „Соціо +” Мельниченка А.А.: «Випускники КПІ на ринку праці».
  • Виступ заступника голови КМДА Мазурчака О.В.
  • Виступ директора Державної установи Науково-дослідний інститут соціально-трудових відносин Мельника С.В.
  • Обговорення. Виступи роботодавців і партнерів з працевлаштування, пропозиції щодо нових форм взаємодії  (до 5 хв.).

11:30-12:00 Спілкування адміністрації НТУУ «КПІ», партнерів з працевлаштування  з  представниками ЗМІ. Заповнення анкет учасниками заходу. (Анкети збирають при виході волонтери ). Стендові презентації спеціальностей кожним факультетом. Роздача буклетів з портретами спеціальностей. Робота учасників заходу з адміністрацією факультетів, завідуючими кафедрами, студентами і випускниками біля рекламних стендів факультетів.

12:00–12:30 Кава-Брейк.

12:30-14:00 Відвідання наукового парку НТУУ «КПІ», музеїв КПІ (групи формуються  факультетами і інститутами).

14:00-16:00 Зустрічі гостей з деканами та завідуючими кафедрами на факультетах і інститутах.