Міжнародне партнерство

В рамках міжнародного співробітництва кафедра регулярно співпрацює з багатьма закордонними установами

Сертифікат вдячності професору Кузнєцову Юрію Миколайовичу, як члену оргкомітета, на Міжнародній конференції ICRERE (Стамбул, Турція, 23.07.2022), srscee.com/conferences

( Сертифікат)

5 липня 2022 року Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Словацький технічний університет у Братиславі в особі Ректора Олівера Моравчика підписали договір про співпрацю. Сторони, визнаючи необхідність підвищення рівня освіти та науки, за умови дотримання норм національного законодавства кожної із Сторін і здійснення співробітництва виключно в мирних цілях, з метою зміцнення двостороннього міжнародного співробітництва. ( Договір)

Започаткування під егідою ММІ програм подвійного диплому і створення спільних факультетів машинобудування з « Otto von Guericke University of Magdeburg» (Німеччина) та « Politechnika Wrocławska» (Республіка Польща).

Це дало можливість для розширення обміну студентами, виконання сумісних наукових робіт, як в лабораторіях ММІ так і в лабораторіях університетів партнерів, здійснювати захист дисертацій на отримання ступеня доктора філософії в університетах партерів з активною участю викладачів.

На даний час кафедра активно співпрацює з ЗВО « Norwegian University of Science and Technology» (Норвегія) в рамках міжнародного проєкту «Співробітництво NTNU-KPI в межах освіти в галузі Індустрії 4.0 CPEA-LT-2017/10047».

В 2018 р. відкрито лабораторію FABLAB KPI в рамках проекту 561536-EPP-1-2015-1-UK-EPPKA2-CBHE-JP за Програмою Європейського Союзу ERASMUS+.

Відкриття центру Delcam в НТУУ “КПІ”

В 2007 році в НТУУ “КПІ” спільно з компанією Delcam plc (Велика Британія) був вікритий центр CAD/CAM технологій.

Ректор НТУУ “КПІ”, академік НАНУ М.З.Згуровський, завідувач кафедрі інструментального виробництва, проф. Н.С. Равська, виконавчий директор Delcam Х. Хамфріс, Посол Великої Британії в Україні Х. Барроу відкривають центр CAD/CAM технологій

З вітальною промовою виступає Посол Великої Британії в Україні Х. Барроу

Підписання угоди про створення спільного центру CAD/CAM технологій