Про нас

Кафедра “Конструювання машин” входить до складу Навчально-наукового механіко-машинобудівного інституту.

Ми готуємо фахівців за спеціальністю “131 – Прикладна механіка” за  новою освітньою програмою “Конструювання та дизайн машин”, здатних розв’язувати складні перспективні задачі та проблеми машинобудівного виробництва на світовому ринку.

Також кафедра продовжує готувати фахівців за освітніми програмами “Інструментальні системи інженерного дизайну” та “Технології комп’ютерного конструювання верстатів, роботів і машин” . Доступні блоки вибіркових дисциплін “Інструментальні системи та технології формоутворення деталей”, “Інженерний дизайн” та “Технології комп’ютерного конструювання верстатів, роботів і машин”.

Сьогодні кваліфіковані викладачі, наукові співробітники та учбово-допоміжний персонал забезпечують високу якість навчання та проводять активну наукову роботу. Аудиторії кафедри добре пристосовані для проведення занять на сучасному рівні із застосуванням мультимедійних технологій. Лабораторне обладнання дозволяє проводити наукові дослідження процесів і об’єктів сучасного машинобудування. Ми активно співпрацюємо з державними і науковими установами, провідними підприємствами та університетами. Міжнародні зв’язки кафедри охоплюють такі країни, як Німеччина, Португалія, Сербія, Болгарія, Туреччина, Іран, Китай, В’єтнам, Єгипет, Конго. Ми пишаємось видатними випускниками кафедри та її студентами, багато з яких є переможцями та призерами численних конкурсів та олімпіад.

Наші студенти мають можливість брати участь в роботі чисельних інженерних гуртків та живуть весело і отримують гарні знання й уміння.

Обирайте кафедру конструювання машин!


button text