Запрошуємо випускників бакалаврату на
нову інноваційну магістерську програму
“ІНЖЕНЕРНИЙ ДИЗАЙН”.

Модель підготовки заснована на досвіді реалізації міжнародного освітнього проекту “Формула Студент”. Акцент освітньої програми на інноваційній складовій вирішення перспективних задач і проблем машинобудівного виробництва на світовому ринку в напрямках гармонійного поєднання функціональних, естетичних, ергономічних та техніко-економічних показників проектованої продукції.

Якщо ви творча, креативна людина, закінчили інженерний бакалавріат (механіка, електрика, електроніка, комп’ютерні науки, телекомунікації тощо) та мрієте реалізувати свої ідеї або ж долучитись до команди, яка працює над перспективним проектом, –
ЗАПРОШУЄМО до нас.

[metaslider id=7973]

Інженер-дизайнер, це фахівець, який на великому виробництві співпрацює із промисловим дизайнером та інженером-проектувальником, а на малих підприємствах це дизайнер-конструктор-технолог, який здатний запропонувати ідею привабливого для споживача вигляду, втілити її у тривимірній комп’ютерній моделі, прорахувати з точки зору інженерних параметрів та реалізувати технології ефективного її виготовлення.

Практично всі теми для дипломних робіт магістрів запропоновані самими студентами і мають чіткі ознаки стартап-проектів.

Тематика диплому обмежена лише вашою уявою

Найчастіше, через складність проектів, ми утворюємо команди, які разом працюють над однією задачею. Наявність на нашій кафедрі лабораторії FabLabKPI, яка оснащена сучасним обладнанням для оброблення на верстатах з ЧПК, 3D-принтерами, обладнанням для роботи з мікроелектронікою, дозволяє реалізовувати моделі та прототипи у нас на кафедрі.

Основні дисципліни фахової підготовки, це – “Компонетика”, “Художнє конструювання та презентації”, “Комп’ютерні технології дизайну”, “Адитивне виробництво”, “Конвенціональні технології”, “Моделювання технічних об’єктів і систем” тощо.

Структура магістерської роботи:

  1. Аналіз ринкової ситуації та пошук ідеї для розробки
    Результатом цього розділу є розуміння того, яка розробка може мати потенційний інтерес для ринку, хто є конкуренти, які сильні і слабкі сторони має розробка, які можливості вона дає і які загрози існують на шляху реалізації.
  2. Проектування й конструювання
    На цьому етапі ретельно проробляється концептуальне рішення, знаходяться і використовуються сучасні аналітичні методи інженерних розрахунків та методи комп’ютерної симуляції конструкції, що в сукупності здатні забезпечити високі експлуатаційні параметри розробки. Передбачається патентування винаходів , товарних знаків, промислових зразків тощо.
  3. Технологічне забезпечення виготовлення
    На цьому етапі вивчаються і проектуються сучасні технології, які є критичними з токи зору виготовлення прототипу або макету. Основним акцентом є застосування сучасних адитивних технологій, лазерної різки, оброблення на верстатах з ЧПК. Обов’язковою умовою дипломної роботи магістра є створення прототипу або діючої моделі.
  4. Стартап-проект
    Проводиться фінальний аналіз ринку та на базі дипломної розробки готується стартап-проект .

Наші проекти є неодноразовими учасниками і переможцями конкурсу стартап-проектів Sikorsky Challenge.

[metaslider id=7951]

Ви можете ознайомитись з деякими з наших проектів більш детально.

  • CangUA – модульний кемпер для автоподорожей
  • FLIbot – роботизований трактор для обприскування у сільському господарстві
  • Стенд для механічного трансформування 3D-об’єктів
  • ZEUS – суперекономічний міський електромобіль
  • ODI –  електрична платформа для автономного переміщення людей з інвалідністю (в розробці, проект 2019 року)
  • CarWind – автомагістральний вітрогенератор з елементами пасивної безпеки (в розробці, проект 2019 року)
Завітайте на кафедру інтегрованих технологій машинобудування для знайомства й обговорення деталей!

Категорія: