У п’ятницю, 30 серпня, в КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшов День першокурсника. Студенти нашої кафедри ознайомились з кафедрою, побачили лабораторії та познайомилися з кураторами.
Вітаємо вас, наші найрозумніші студенти із початком нового етапу у вашому житті! Сьогодні ви робите важливий крок назустріч новим знанням, відкриттям та можливостям. Цей період стане для вас часом особистісного зростання, нових знайомств та незабутніх вражень.
Попереду чимало цікавих викликів, але не бійтеся експериментувати, пробувати нове і вчитися на власних помилках. Університет – це не тільки навчання, а й час для самовдосконалення та розвитку. Ми віримо у ваші сили та впевнені, що кожен з вас здобуде тут неоціненний досвід і знайде своє покликання.
Бажаємо вам наснаги, творчого натхнення та великих успіхів у навчанні. Хай цей шлях буде наповнений радістю, відкриттями та перемогами!