Компанія SKF, відомий світовий виробник підшипників, систем змащення та мехатроніки, провела навчальний семінар для викладачів кафедри конструювання машин щодо програми SKF SimPro Quick, яка призначена для моделювання роботи підшипників кочення на одному валу, аналізу та оцінки їх роботи.

Семінар проводили інженери компанії SKF Олександр Литаєв та Йозеф Тюринг.Від колективу кафедри конструювання машин висловлюємо щиру подяку компанії SKF та її інженерам – Олександру Литаєву та Йозефу Тюрингу за проведений семінар та інтерес до розвитку вищої освіти в Україні.