Наукові публікації викладачів

Опубліковано збірник матеріалів VIІ всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «СТВОРЕННЯ, ОХОРОНА, ЗАХИСТ І КОМЕРЦІАЛІЗАЦІЯ ОБ’ЄКТІВ ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ» Присвячено […]
Шановні студенти! В рамках ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «КОМПЛЕКСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ ТА СИСТЕМ -2023» в Національному університеті «Чернігівська […]
Створення, охорона, захист і комерціалізація об’єктів права інтелектуальної власності: матеріали VІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю, (26.04.2023, м. Київ): […]
Вийшли з друку в паперовому варіанті 2 книги, присвячені 125-річчю КПІ.  
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VI Всеукраїнської науково-практичної конференції «Створення, охорона, захист і комерціалізація об’єктів права інтелектуальної власності», м. […]

Лукавенко Василь Петрович

доцент,
кандидат технічних наук,
доцент

Рік народження 1947 . Освіта – вища технічна. У 1974 р. з відзнакою закінчив механічний факультет Київського інституту харчової промисловості. Дисертацію, тема: «Встановлення раціональних параметрів, пружних тягових органів таких, що фрикційно взаємодіють» захистив у Київському політехнічному інституті (1983р.). Вчене звання отримав у 1990р.


Нагороджений грамотою НТО Машпром як переможець Київського міського конкурсу за кращу організацію наукової роботи студентів.


Автор 2 навчально-методичних посібників, 4 наукових статей, 15 авторських свідоцтв на винаходи, 5 патентів на корисні моделі.


Серед них:

1. Навчальний посібник «Основи курсу теорії машин і механізмів»

Панов С.Л., Лукавенко В.П. та ін.

2. Навчально-методичний посібник «Основи промислового електроприводу. Лабораторний практикум» ЛукавенкоВ.П., Зілінський А.І.


Наукові статті:

Лукавенко В.П., Ю.П.Горбатенко, Р.В.Семенчук, А.П.Куцик. Стенд для дослідження приводу вентилятора відцентрового типу. Науково-технічний журнал “Будівництво України”, №5, 2015 р.

Нагороди, почесні звання, сертифікати, грамоти:

1.Почесна грамота НТО Машпром як переможцю Київського міського конкурсу за кращу організацію і ефективність науково-дослідної роботи студентів.

2. Подяка міністра освіти і науки за проведення експертної оцінки студентських робіт 2-ї всеукраїнської виставки наукових розробок студентів у галузі природничих, технічних і гуманітарних наук.

3.Подяка Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації “За вагомий особистий внесок у створення духовних і матеріальних цінностей та досягнення високої майстерності у професійній діяльності”

Викладає дисципліни: 

  • «ТММ»,
  • «Автоматизований електропривід і основи електроавтоматики»,
  • «Основи промислового електроприводу»..


Наукові інтереси:

Використання комп’ютерної техніки у навчальній і науково-дослідницькій роботі.

Напрями діяльності: Створення, модернізація і запровадження у навчальний процес дослідницького обладнання із застосуванням комп’ютерних технологій зібрання і обробки інформації.


Керівництво студентським гуртком: Тематика роботи студентського гуртка: «Дослідження електромеханічних систем з використанням комп’ютерних технологій».


Контакти:

Телефон 0972889031

19 корпус, 416-19 кімната

lvp [at] bigmir.net