27 жовтня – в НТУУ “КПІ” Ярмарок професій 2010

Програма  проведення

9:30 Зустріч учасників заходу представниками факультетів, їх реєстрація (163-1).

Зала засідань Вченої Ради НТУУ «КПІ»

10:00-11:30 Пленарне засідання в залі засідань Вченої Ради. (Присутні представники міністерств, запрошені керівники підприємств і компаній, декани факультетів (директори інститутів), завідувачі випускових кафедр, представники засобів масової інформації).

• Вступне слово ректора НТУУ «КПІ»  М.З.Згуровського
  • Виступ першого проректора Ю.І.Якименка: «Система підготовки кадрів в НТУУ «КПІ»
  • Виступ директора Центру соціологічних досліджень „Соціо +” Мельниченка А.А.: «Випускники КПІ на ринку праці».
  • Виступ заступника голови КМДА Мазурчака О.В.
  • Виступ директора Державної установи Науково-дослідний інститут соціально-трудових відносин Мельника С.В.
  • Обговорення. Виступи роботодавців і партнерів з працевлаштування, пропозиції щодо нових форм взаємодії  (до 5 хв.).

11:30-12:00 Спілкування адміністрації НТУУ «КПІ», партнерів з працевлаштування  з  представниками ЗМІ. Заповнення анкет учасниками заходу. (Анкети збирають при виході волонтери ). Стендові презентації спеціальностей кожним факультетом. Роздача буклетів з портретами спеціальностей. Робота учасників заходу з адміністрацією факультетів, завідуючими кафедрами, студентами і випускниками біля рекламних стендів факультетів.

12:00–12:30 Кава-Брейк.

12:30-14:00 Відвідання наукового парку НТУУ «КПІ», музеїв КПІ (групи формуються  факультетами і інститутами).

14:00-16:00 Зустрічі гостей з деканами та завідуючими кафедрами на факультетах і інститутах.