13-14/04/2011 в залі засідань Вченої Ради НТУУ “КПІ”відбулась Міжнародна Українсько-Німецька конференція з машинобудування.

Конференція присвячена 10-річчю створення Спільного Українсько-Німецького факультету НТУУ “КПІ”.

Директор Мехінико-машинобудівного інституту НТУУ “КПІ”, д.т.н., проф. Бобир М.І. відкриває конференцію

З словами привітання до учасників конференції звернулись: проректор з міжнародних зв’язків НТУУ «КПІ», член-кор. НАН України, д.ф.-м.н., проф. Сидоренко С.І., проректор ОфГУ проф. Штракельян Й., декан факультету машинобудування ОфГУ проф. Гроте К.-Г.

В перший день роботи конференції з доповідями на виступили: проф. Чьоке Г., проф. Штракельян Й., проф. Бобир М.І., проф. Моок Г., проф. Лобода П.І., др. Цінке М., проф. Фомічов С.К.

В другий день роботи конференції з доповідями на виступили: дипл.-інж. Вельцель Ф., магістр Климов О., магістр Ткачук П., магістр Красноруцький С., дипл.-інж. Фінк К., дипл.-інж. Міхальский А., дипл.-інж. Клінк Ф., дипл.-інж. Енгельке Д., дипл.-інж. Нічке С., магістр Лавренко Я., магістр Писаренко В., магістр Бойко Д. (Фроніус Україна), к.т.н. Прохоренко Д.

Перегляньте далі фотозвіт про роботу конференції.

Привітання: проректор з міжнародних зв’язків НТУУ «КПІ», член-кор. НАН України, д.ф.-м.н., проф. Сидоренко С.І.

Привітання:  проректор ОфГУ проф. Штракельян Й.

Привітання:  декан факультету машинобудування ОфГУ проф. Гроте К.-Г.

Презентація Спільного факультету машинобудування: декан Халімон О.П.

Пленарна доповідь: проф. Чьоке Г.
„Від нафти та суміші пальних матеріалів до гібридних двигунів“

Декан Інженерно-фізичного факультету, д.т.н., проф. П.І.Лобода та проф. Чьоке Г.

Доповідь: проф. Штракельян Й.:
«Актуальні проблеми динаміки лабораторних центрифуг»

Доповідь: проф. Бобир М.І.:
«Наукові школи Механіко-машинобудівного інституту»

Доаовідь: проф. Моок Г.:
«Високороздільні методи неруйнівного контролю матеріалів»

Доповідь: др. Цінке М.:
«Контактне точкове зварювання сталей різного структурного класу»

Доповіді 14.04.2011 р.

дипл.-інж. Вельцель Ф.:
«Альтернативні стратегії у виробництві циліндричних робочих поверхонь»

магістр Климов О.: