Запрошуємо взяти участь у зустрічі із спеціалістами фірми SKF – шведської інтернаціональної машинобудівної компанії. SKF – найбільший у світі виробника підшипників, систем змащування і мехатроніки. SKF співпрацює з багатьма університетами Європи і світу та має потужну навчально-методичну базу і великий досвід науково-дослідної та освітянської діяльності.
Питання зустрічі:
– Огляд програмного забезпечення SKF SimPro
– Огляд матеріалів для проведення лекцій
– Відповіді на запитання
Мета зустрічі – доведення до співробітників та студентів університету інформації щодо наявних матеріалів та методів, які СКФ використовує в для проектування, розрахунку, виготовлення та експлуатації підшипникових вузлів.
Очікуваний результат – налагодження співробітництва між SKF та КПІ ім. Ігоря Сікорського для забезпечення навчального процесу та поглиблення інженерних знань та умінь.
Зустріч відбудеться у середу 8.02.23 о 10:00 (Київ) у Microsoft Teams meeting. Посилання можна отримати, зареєструвавшись тут https://forms.gle/R7TWfxsVA8gEYZsB8
Очікувана тривалість 2 години.