Науково-технічна бібліотека КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує

11 травня о 16:30 на зустріч із Олександром Савруком – випускником КПІ, деканом Києво-Могилянської бізнес-школи, кандидатом економічних наук.

Поговоримо про ідею як рушійну силу успіху, лідерство в бізнесі, країні, компанії. Зустріч буде цікавою  як студентам так і викладачам, тим, хто прагне розвиватися, бути лідером, змінювати себе та світ.

Олександр Саврук викладає курси: стратегічна ідея, бізнес-моделювання, ведення змін. Має більше 20-ти років досвіду роботи в міжнародних галузевих і державних відносинах, розробці та реалізації програм реінжинірингу, керуванні проектами з управління змінами, формуванні стратегічних ідей бізнесу, навчанні та наданні послуг з бізнес-консалтингу.А також 15 років тренінгової та академічної діяльності у різних закладах бізнес-освіти.

Для участі просимо попередньо зареєструватися за посиланням:

Місце проведення:
11 травня о 16:30
Бібліотека КПІ,  Студентський простір Belka (3 поверх бібліотеки)