До відома молодих учених!

Оголошено конкурс наукових проектів на одержання грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених.

Державний фонд фундаментальних досліджень (далі – ДФФД) і Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації України відповідно до Указу Президента України “Про додаткові заходи щодо підтримки молодих учених” від 9 квітня 2002 року № 315/2002 та Положення про порядок надання грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених, затвердженого Указом Президента України від 24 грудня 2002 року № 1210/2002, оголошують проведення конкурсу Ф56 наукових проектів молодих учених на здобуття вказаних грантів.

Умови конкурсу та комп’ютерну програму заповнення запиту на участь у конкурсі можна отримати, натиснувши відповідні кнопки «Завантажити». Вони можуть бути скопійовані також у ДФФД за адресою: м. Київ, бульв. Т. Шевченка, 16, к. 403-б; телефон для довідок: (044) 246-39-27; e-mail – yydotsenko@gmail.com

Запити подаються до 1 березня 2013 року включно.

Завантажити умови конкурсу : Conkurs56.zip та  комп’ютерну програму заповнення запиту на участь у конкурсі : ZpGrant_2013.zip на сайті http://www.dffd.gov.ua