Про конференцію

XV Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених та студентів «Інновації молоді в машинобудуванні» призначена для наукового спілкування творчої молоді різних регіонів України в галузі машинобудування, обміну науково-технічними досягненнями, апробації виконаних досліджень.

Тематикою конференції є постановка та вирішення науково-технічних завдань сучасної машинобудівної галузі – проектування, розрахунки, технології виготовлення, складання, випробування та експлуатації деталей, вузлів і агрегатів машин. Аудиторія конференції – студенти, аспіранти та молоді вчені машинобудівних навчальних та наукових установ України.

Подання матеріалів

Автори самостійно завантажують свої роботи на сайти. Звертаємо увагу, що для подання тез доповідей і статей потрібна реєстрація на платформі OCS. Якщо ви вже рееструвались в інших конференціях платформи, то просто увійдіть у свій акаунт. Ознайомитись з вимогами до тез і подати їх можна в розділі “Для авторів“.

Оргкомітет Міжнародної науково-технічної конференції молодих вчених та студентів “Інновації молоді в машинобудуванні” запрошує вас надіслати тези та прийняти участь у секційних засіданнях.

Керівництва для авторів

На конференцію приймаються тези доповідей. Конференція має декілька секцій. Уважно слідкуйте, до якої секції ви подаєте свої тези.

З інструкціями щодо подання ви можете ознайомитись у розділі “Для авторів”.

Розпочніть подання доповіді на цю конференцію.
ПЕРШИЙ КРОК ПРОЦЕСУ ПОДАННЯ

Останні новини: