Шановні молоді вчені !
Згідно   з    Постановою   Верховної   Ради   України   від 16 березня 2007 р. № 775-V «Про Премію найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок» та Інструкцією про порядок висунення, оформлення та представлення праць на здобуття щорічних Премій Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок (далі – Інструкція), розробленої Комітетом Верховної Ради України з питань науки і освіти (далі – Комітет), просимо до  20 березня 2016 року подати до Міністерства роботи на здобуття премій у 2016 році.
Просимо Вас проінформувати організаційно-аналітичний відділ НДЧ (ndch@kpi.ua або в кім. 138) про участь молодих вчених Вашого підрозділу.
Роботи надати до організаційно-аналітичного відділу НДЧ (кім.138, головного корпусу 1)  для попередньої перевірки та підпису (усі форми на узгодження та затвердження за підписом проректора з наукової роботи М.Ю. Ільченко).
З повагою, орг.-аналітичний відділ НДЧ (044) 204-92-00

Завантажити лист міністерства, інструкцію по оформленню, рекомендації