Шановний Віталій Анатолійович!

Колектив кафедри інтегрованих технологій машинобудування щиро вітає Вас з славним ювілеєм – 50 –річчям від дня народження.

Ваше життя пов`язане з Київською політехнікою. Спочатку це були роки навчання, Вашого становлення як молодого викладача та вченого. Накопичуючи досвід, працюючи поряд з видатними вченими, корифеями української наукової школи, Ви склали свій творчий шлях від інженера до вченого-професора.

Сьогодні Ви енергійний молодий вчений, досвідчений інженер, наставник молоді багато уваги приділяєте технічному новаторству, пошуку раціональних технологічних рішень в машинобудівному виробництві, викладацькій майстерності, вихованню студентства.

Широта кругозору, різнобічність інтересів, висока ерудиція дозволяють Вам вдало поєднувати роботу науковця та адміністратора.  Ваша доброзичливість, врівноваженість, уміння вислухати співрозмовника, виявлена позиція за будь-якої професійної чи побутової проблеми здобули глибоку повагу та авторитет колег по роботі, студентської молоді та керівництва.

Щиро бажаємо Вам міцного здоров`я, життєвої енергії, творчого натхнення та щедрих здобутків на науковій ниві, реалізації всіх життєвих задумів.

Нехай ювілейний рік стане для Вас роком нових досягнень, нових проектів, роком благополуччя і основою для подальшого розвитку.

Колектив кафедри ІТМ

Категорія: