Пишаємось та дуже радіємо! Поздоровляємо випускників нашої кафедри Олексія Сонцева та Антона Яхно з виграшом гранту у розмірі $10 000 від Міністерства Освіти Німеччини. Олексій та Антон закінчили бакалаврат і магістратуру та отримали освіту в Hochschule Hof, University of Applied Sciences. Олексій вступив до нас в аспірантуру ( науковий керівник, віце-президент Національної АН вищої освіти України, професор КПІ, доктор технічних наук Кузнєцов Юрій Миколайович). Бажаємо Олексію та Антону удачі, успіхів на шляху реалізації задуманого, легкості в досягненні цілей!

Олексій та Антон розробили цілком автоматизований 3D принтер у якому всі операційні рухи, які раніше потребували присутності людини, автоматизовано.  принтером можна керувати повністю віддалено! Більш того, ще одне цікаве та дуже зручне рішення, це те, що принтером можна керувати віддалено.