• Освітня програма “ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ СИСТЕМИ ІНЖЕНЕРНОГО ДИЗАЙНУ”

  • Спеціалізація “ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ФОРМОУТВОРЕННЯ ДЕТАЛЕЙ”

На основі отриманих базових знань з фізико-математичної підготовки та механіки вивчається спеціальна та комп’ютерна підготовка інструментального виробництва, проектування та 3D-моделювання складнопрофільних виробів та інструментальних систем, їх оптимізація та удосконалення. Комп’ютерна підготовка фахівців з систем автоматизованого проектування та автоматизованого виробництва інструментальних систем здійснюється на базі спільних навчальних центрів CAD/CAM технологій «КПІ – Autodesk» та «КПІ – Delcam», де вивчається програмна продукція цих фірм (AutoCAD, Inventor, Simulation, PowerMILL, ArtCAM). Спеціальна науково-практична підготовка відбувається на базі ДП «Антонов» та Інституту надтвердих матеріалів ім. В.М. Бакуля. Роботодавці – ДП «Антонов», «Boeing», «Sandvik», «SecoTools», «ISCAR» тощо.

Студенти одержують ґрунтовні знання з механічної інженерії, художнього конструювання, що підкріплено наскрізною комп’ютерною підготовкою, вивчають дисципліни з сучасного матеріалознавства, інтегрованих технологій, обладнання і оснастки, дизайну та реінжинірингу. Основа спеціалізації – художнє конструювання машин для різних галузей з урахуванням естетики, ергономіки, функціональності. Поглиблено вивчаються дисципліни комп’ютерної підтримки інженерної діяльності – програмування обладнання з ЧПК, автоматизація інженерного дизайну в Autodesk (Fusion 360, Inventor, 3DS Max Design, Vault Basic тощо), технології тривимірного друку. Студенти беруть активну участь в міжнародних інженерно-спортивних проектах, серед яких «Формула Студент». Роботодавці – ДП «Антонов», «Boeing», «Skoda Auto», «Sandvik», «SecoTools», «ISCAR» тощо. (Дізнатись більше про спеціалізацію…)


• Освітня програма “ТЕХНОЛОГІЇ КОМП’ЮТЕРНОГО КОНСТРУЮВАННЯ ВЕРСТАТІВ, РОБОТІВ ТА МАШИН”

  • Спеціалізація “Технології комп’ютерного конструювання верстатів, роботів та машин”

Студенти оволодівають сучасними пакетами прикладних програм для розробки креслень, твердотілових 3D-моделей конструкцій будь-якої складності, проведення їх перевірювальних розрахунків на етапі розробки та проектування. Окрема увага приділяється моделюванню роботи механізмів та машин в умовах, наближених до реальних, з урахуванням динамічних процесів, що виникають під час їх експлуатації. Наші випускники працюють у найрізноманітніших галузях машинобудування: на заводах та приватних підприємствах, серед яких «Вентиляційні системи», «Маяк», ПАТ НВП «Більшовик», ТОВ «Редукторні механізми», у світових компаніях й українських стартапах.


Вступ в магістратуру

Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра», то ти можеш вступити до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 1 курс магістратури. Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра. Навчання на цьому освітньому рівні триває 1 рік 4 місяці або 1 рік 9 місяців залежно від обраної програми для навчання — освітньо-професійної або освітньо-наукової. Освітньо-професійна програма підготовки — це підготовка магістрів певної галузі знань для подальшої професійної роботи, освітньо-наукова програма підготовки розрахована на подальшу наукову роботу випускника магістратури.

Якщо ти вступаєш до магістратури, тобі потрібно буде складати єдиний вступний іспит з іноземної мови у формі ЗНО, а для цього — зареєструватись для проходження ЗНО та 01 липня скласти англійську, німецьку, іспанську або французьку мови. Цього року єдиний ступний іспит з іноземної мови мають скласти всі вступники до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорького без виключень. Єдиний вступний іспит з іноземної мови або просто ЗНО з іноземної мови для вступу до магістратури буде проводитись за тією ж програмою, що і для вступу на перший курс на базі повної загальної середньої освіти, окрім частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники до магістратури складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови». Результати минулорічного ЗНО не зараховуються — якщо ти складав минулого року, потрібно обов’язково перескласти.

Увага! Шановні вступники до магістратури, дати реєстрації для проходження єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови перенесено! Реєстрація здійснюватиметься з 12 травня до 05 червня включно!

Приймальна комісія КПІ ім. Ігоря Сікорського робить все можливе, щоб зробити вашу реєстрацію максимально комфортною та безпечною у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні. Реєстрація відбуватиметься виключно дистанційно з використанням системи «Електронний кампус» для випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського цього року та з використанням електронної пошти для випускників попередніх років. Рекомендуємо всім вступникам, які завершують навчання у інших закладах освіти зареєструватись для складання ЄВІ та ЄФВВ за місцем вашого навчання – це спростить процедуру вам та нам. Подробиці реєстрації вступників до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського будуть повідомлені наступного тижня. А поки радимо підготувати скан-копії таких документів (розмір кожного файлу – до 1 мегабайта, формати .jpg, .pdf):
— паспорт (1, 2 сторінки) або ID (з двох боків);
— облікова картка платника податків;
— особисте фото на білому фоні (не менше 300 dpi).

Цього року документи для вступу до магістраури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв, кількість заяв за коши фізичних та/або юридичних осіб не обмежена. Для того, щоб подати документи, потрібно з 1 липня зареєструвати електронний кабінет. Подати заяви можна буде з 05 липня до 22 липня включно. Вступні випробування за обраним фахом можна буде скласти відповідно до розкладу робіт атетаційних комсій. Розклад роботи атестаційної комісії та графік проведення вступних випробувань можна знайти на сайті обраного тобою факультету чи інституту.

Telegram“Вступ в магістратуру 2020”


Вступні випробування

Програма фахового випробування:


Перелік документів для вступу:

  • паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії)
  • диплом бакалавра (оригінал та копії)
  • додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії)
  • творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю)
  • військовий документ (для хлопців; оригінал та копії)
  • ідентифікаційний код (оригінал та копії)
  • чотири фотографії

Копії завіряються у відбіркових комісіях факультетів та інститутів за наявності оригіналу. Для подання документів у відбіркових комісіях потрібно залишити копії документів.


Офіційні документи


Телефон гарячої лінії Відбіркової комісії ММІ: (097) 131 85 65

Категорія: