Шановні колеги!

За сприяння Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні Й.В. пана Тоічі Саката 16 жовтня о 1430 в залі засідань Вченої ради (корпус № 1) Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” відбудеться лекція президента Університету м. Кіото, Японія, професора Хіроші Мацумото на тему:

“Two paradoxes in Science and Economic Growth.

Are We Heading in the Right Direction?”

Університет м. Кіото разом з Токійським університетом є провідними університетами Японії. В світовому рейтингу університетів університет м. Кіото займає почесне 32 місце. Університет м. Кіото – “Alma Mater” семи Нобелівських лауреатів в галузі фундаментальних природничих наук.

Проф. Х. Мацумото – відомий вчений в галузі досліджень космосу, автор близько 400 наукових праць, нагороджений багатьма відзнаками Японських і міжнародних наукових товариств.

Лекція проф. Х. Мацумото допоможе вченим і студентам України усвідомити погляди світової інтелектуальної еліти щодо протиріч в розвитку науки і економічному зростанні та завдань університетів в сучасному глобалізованому світі.

Проф. Х. Мацумото виділяє три таких найважливіших завдання університетів:

– через наукові дослідження будувати нові інтелектуальні системи;

– розвивати людські ресурси через розповсюдження знань;

– посилювати роль університетів в суспільстві.

Запрошуємо відвідати лекцію професора Х. Мацумото і інформувати про захід викладачів, науковців і студентів Вашого університету.

Мова лекції – англійська.